apartmány velké pavlovice

Apartmány

Apartmán s výhledem do zahrady

Apartmán 3+kk se dvěmi ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyňským koutem a koupelnou (sprchový kout, wc, bidet, umývadlo). Ze dvou  ložnic s celkem 5ti lůžky je přímý vstup do zahrady s posezením. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka 160×200, TV, vinotéka, krbová kamna a vybavená kuchyně (kávovar, trouba, indukce, myčka a lednice). WIFI a klimatizace. 

 

 

Apartmán s balkonem

Apartmán 3+kk se dvěmi ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyňským koutem a koupelnou (sprcha, wc, umývadlo). V ložnicích je celkem 6 lůžek, v  obývacím pokoji je rozkládací pohovka 160×200, vstup na balkon s výhledem do zahrady, TV a vybavená kuchyně (kávovar, indukce,  lednice). WIFI a klimatizace.

 

Apartmán – Modrý sklep 77

Modrý sklep 77 poskytuje ubytování pro 1 až 8 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
V objektu jsou ve 2.patře dvě klimatizované ložnice po čtyřech pevných lůžkách, koupelna a chodbička s věšákem. V 1.patře je klimatizovaný obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem včetně trouby, myčky, lednice a kávovaru. Chodbička s vestavěnou skříní a koupelna. V přízemí sklepu je klimatizovaná vinárna s kuchyňským koutem, wc. Z vinárny je volný vstup do kvelbeného historického sklepu s odrůdovými víny od místních vinařů.

Sociální zařízení:
V přízemí wc s umyvadlem, v prvním patře koupelna s wc a sprchovým koutem, ve druhém patře koupelna s wc a sprchovým koutem.

Vytápění:
Tepelné čerpadlo

Doprava, parkování:
Parkování je možné před a za objektem.

Stravování
Nedaleko samoobsluha, dvě pekárny, restaurace a bary.

Vybavení
Ve vinárně televize, vybavený kuchyňský kout s troubou, myčkou, indukční varnou deskou a americkou lednicí. Klimatizace. V obýváku televize a vybavený kuchyňský kout s indukční varnou deskou, myčkou, troubou a lednicí. Klimatizace.